Denver Nuggets vs Cleveland Cavaliers

Denver Nuggets vs Cleveland CavaliersDenver NuggetsCleveland Cavaliers

🏀 2024-03-31 – NBA

 

Denver Nuggets vs Cleveland Cavaliers Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Denver Nuggets a Cleveland Cavaliers a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Denver Nuggets vs Cleveland Cavaliers

Naše predikce pro zápas Denver Nuggets vs Cleveland Cavaliers, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-31, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Denver Nuggets vs Cleveland Cavaliers

Naše predikce pro zápas Denver Nuggets vs Cleveland Cavaliers, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-31, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Denver Nuggets vs Cleveland Cavaliers?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Denver Nuggets vs Cleveland Cavaliers, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Denver Nuggets vs Cleveland Cavaliers

Zápas Denver Nuggets proti Cleveland Cavaliers se v rámci NBA odehraje 2024-03-31 v 20:30 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 51 vítězstvími v posledních 74 odehraných zápasech, zatímco Cleveland Cavaliers má za poslední 74 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.608.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Denver Nuggets doma vyhrála 1x, zatímco Cleveland Cavaliers zaznamenala venku 0 vítězství.

V aktuální sezóně má Denver Nuggets průměrný bodový rozdíl 4.5 bodů, zatímco Cleveland Cavaliers má průměrný bodový rozdíl 3.3 bodů:

  • Denver Nuggets: v průměru 114.4 získaných bodů, v průměru 109.9 ztracených bodů
  • Cleveland Cavaliers: v průměru 112.7 získaných bodů, v průměru 109.4 ztracených bodů

Vzájemná bilance Denver Nuggets vs Cleveland Cavaliers

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Denver Nuggets a Cleveland Cavaliers:

Datum Výsledky
2023-11-20 Cleveland Cavaliers 121 – 109 Denver Nuggets
2023-02-24 Cleveland Cavaliers 109 – 115 Denver Nuggets
2023-01-07 Denver Nuggets 121 – 108 Cleveland Cavaliers
2022-07-10 Cleveland Cavaliers 76 – 84 Denver Nuggets

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Denver Nuggets vs Cleveland Cavaliers s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Denver Nuggets vs Cleveland Cavaliers?