Denver Nuggets vs Boston Celtics

Denver Nuggets vs Boston CelticsDenver NuggetsBoston Celtics

🏀 2024-03-08 – NBA

 

Denver Nuggets vs Boston Celtics Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Denver Nuggets a Boston Celtics a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Denver Nuggets vs Boston Celtics

Naše predikce pro zápas Denver Nuggets vs Boston Celtics, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-08, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Denver Nuggets vs Boston Celtics

Naše predikce pro zápas Denver Nuggets vs Boston Celtics, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-08, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Denver Nuggets vs Boston Celtics?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Denver Nuggets vs Boston Celtics, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Denver Nuggets vs Boston Celtics

Zápas Denver Nuggets proti Boston Celtics se v rámci NBA odehraje 2024-03-08 v 04:00 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 42 vítězstvími v posledních 62 odehraných zápasech, zatímco Boston Celtics má za poslední 61 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.787.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Denver Nuggets doma vyhrála 1x, zatímco Boston Celtics zaznamenala venku 1 vítězství.

V aktuální sezóně má Denver Nuggets průměrný bodový rozdíl 4 bodů, zatímco Boston Celtics má průměrný bodový rozdíl 11.2 bodů:

  • Denver Nuggets: v průměru 114.4 získaných bodů, v průměru 110.4 ztracených bodů
  • Boston Celtics: v průměru 121 získaných bodů, v průměru 109.8 ztracených bodů

Vzájemná bilance Denver Nuggets vs Boston Celtics

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Denver Nuggets a Boston Celtics:

Datum Výsledky
2024-01-20 Boston Celtics 100 – 102 Denver Nuggets
2023-01-02 Denver Nuggets 123 – 111 Boston Celtics
2022-11-12 Boston Celtics 131 – 112 Denver Nuggets
2022-03-21 Denver Nuggets 104 – 124 Boston Celtics

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Denver Nuggets vs Boston Celtics s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Denver Nuggets vs Boston Celtics?