Denver Nuggets vs Atlanta Hawks

Denver Nuggets vs Atlanta HawksDenver NuggetsAtlanta Hawks

🏀 2024-04-07 – NBA

 

Denver Nuggets vs Atlanta Hawks Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Denver Nuggets a Atlanta Hawks a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Denver Nuggets vs Atlanta Hawks

Naše predikce pro zápas Denver Nuggets vs Atlanta Hawks, který se v rámci NBA odehraje 2024-04-07, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Denver Nuggets vs Atlanta Hawks

Naše predikce pro zápas Denver Nuggets vs Atlanta Hawks, který se v rámci NBA odehraje 2024-04-07, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Denver Nuggets vs Atlanta Hawks?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Denver Nuggets vs Atlanta Hawks, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Denver Nuggets vs Atlanta Hawks

Zápas Denver Nuggets proti Atlanta Hawks se v rámci NBA odehraje 2024-04-07 v 02:00 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 53 vítězstvími v posledních 77 odehraných zápasech, zatímco Atlanta Hawks má za poslední 77 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.468.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Denver Nuggets doma vyhrála 1x, zatímco Atlanta Hawks zaznamenala venku 1 vítězství.

V aktuální sezóně má Denver Nuggets průměrný bodový rozdíl 4.7 bodů, zatímco Atlanta Hawks má průměrný bodový rozdíl -1.2 bodů:

  • Denver Nuggets: v průměru 114.3 získaných bodů, v průměru 109.6 ztracených bodů
  • Atlanta Hawks: v průměru 118.8 získaných bodů, v průměru 120 ztracených bodů

Vzájemná bilance Denver Nuggets vs Atlanta Hawks

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Denver Nuggets a Atlanta Hawks:

Datum Výsledky
2023-12-12 Atlanta Hawks 122 – 129 Denver Nuggets
2023-07-10 Denver Nuggets 93 – 98 Atlanta Hawks
2023-02-05 Denver Nuggets 128 – 108 Atlanta Hawks
2022-12-03 Atlanta Hawks 117 – 109 Denver Nuggets

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Denver Nuggets vs Atlanta Hawks s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Denver Nuggets vs Atlanta Hawks?