Dallas Mavericks vs Oklahoma City Thunder

Dallas Mavericks vs Oklahoma City ThunderDallas MavericksOklahoma City Thunder

🏀 2024-05-19 – NBA

 

Dallas Mavericks vs Oklahoma City Thunder Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Dallas Mavericks a Oklahoma City Thunder a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Dallas Mavericks vs Oklahoma City Thunder

Naše predikce pro zápas Dallas Mavericks vs Oklahoma City Thunder, který se v rámci NBA odehraje 2024-05-19, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Dallas Mavericks vs Oklahoma City Thunder

Naše predikce pro zápas Dallas Mavericks vs Oklahoma City Thunder, který se v rámci NBA odehraje 2024-05-19, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Dallas Mavericks vs Oklahoma City Thunder?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Dallas Mavericks vs Oklahoma City Thunder, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Dallas Mavericks vs Oklahoma City Thunder

Zápas Dallas Mavericks proti Oklahoma City Thunder se v rámci NBA odehraje 2024-05-19 v 01:30 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 50 vítězstvími v posledních 82 odehraných zápasech, zatímco Oklahoma City Thunder má za poslední 82 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.695.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Dallas Mavericks doma vyhrála 1x, zatímco Oklahoma City Thunder zaznamenala venku 1 vítězství.

V aktuální sezóně má Dallas Mavericks průměrný bodový rozdíl 2.3 bodů, zatímco Oklahoma City Thunder má průměrný bodový rozdíl 7.4 bodů:

  • Dallas Mavericks: v průměru 117.9 získaných bodů, v průměru 115.6 ztracených bodů
  • Oklahoma City Thunder: v průměru 120.1 získaných bodů, v průměru 112.7 ztracených bodů

Vzájemná bilance Dallas Mavericks vs Oklahoma City Thunder

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Dallas Mavericks a Oklahoma City Thunder:

Datum Výsledky
2024-05-16 Oklahoma City Thunder 92 – 104 Dallas Mavericks
2024-05-14 Dallas Mavericks 96 – 100 Oklahoma City Thunder
2024-05-11 Dallas Mavericks 105 – 101 Oklahoma City Thunder
2024-05-10 Oklahoma City Thunder 110 – 119 Dallas Mavericks

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Dallas Mavericks vs Oklahoma City Thunder s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Dallas Mavericks vs Oklahoma City Thunder?