Dallas Mavericks vs Golden State Warriors

Dallas Mavericks vs Golden State WarriorsDallas MavericksGolden State Warriors

🏀 2024-04-03 – NBA

 

Dallas Mavericks vs Golden State Warriors Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Dallas Mavericks a Golden State Warriors a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Dallas Mavericks vs Golden State Warriors

Naše predikce pro zápas Dallas Mavericks vs Golden State Warriors, který se v rámci NBA odehraje 2024-04-03, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Dallas Mavericks vs Golden State Warriors

Naše predikce pro zápas Dallas Mavericks vs Golden State Warriors, který se v rámci NBA odehraje 2024-04-03, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Dallas Mavericks vs Golden State Warriors?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Dallas Mavericks vs Golden State Warriors, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Dallas Mavericks vs Golden State Warriors

Zápas Dallas Mavericks proti Golden State Warriors se v rámci NBA odehraje 2024-04-03 v 00:30 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 45 vítězstvími v posledních 74 odehraných zápasech, zatímco Golden State Warriors má za poslední 74 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.541.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Dallas Mavericks doma vyhrála 2x, zatímco Golden State Warriors zaznamenala venku 1 vítězství.

V aktuální sezóně má Dallas Mavericks průměrný bodový rozdíl 2.4 bodů, zatímco Golden State Warriors má průměrný bodový rozdíl 2.1 bodů:

  • Dallas Mavericks: v průměru 118.7 získaných bodů, v průměru 116.3 ztracených bodů
  • Golden State Warriors: v průměru 118 získaných bodů, v průměru 115.9 ztracených bodů

Vzájemná bilance Dallas Mavericks vs Golden State Warriors

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Dallas Mavericks a Golden State Warriors:

Datum Výsledky
2024-03-14 Dallas Mavericks 109 – 99 Golden State Warriors
2023-12-31 Golden State Warriors 122 – 132 Dallas Mavericks
2023-07-12 Dallas Mavericks 98 – 96 Golden State Warriors
2023-03-22 Dallas Mavericks 125 – 127 Golden State Warriors

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Dallas Mavericks vs Golden State Warriors s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Dallas Mavericks vs Golden State Warriors?