Dallas Mavericks vs Detroit Pistons

Dallas Mavericks vs Detroit PistonsDallas MavericksDetroit Pistons

🏀 2024-04-13 – NBA

 

Dallas Mavericks vs Detroit Pistons Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Dallas Mavericks a Detroit Pistons a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Dallas Mavericks vs Detroit Pistons

Naše predikce pro zápas Dallas Mavericks vs Detroit Pistons, který se v rámci NBA odehraje 2024-04-13, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Dallas Mavericks vs Detroit Pistons

Naše predikce pro zápas Dallas Mavericks vs Detroit Pistons, který se v rámci NBA odehraje 2024-04-13, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Dallas Mavericks vs Detroit Pistons?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Dallas Mavericks vs Detroit Pistons, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Dallas Mavericks vs Detroit Pistons

Zápas Dallas Mavericks proti Detroit Pistons se v rámci NBA odehraje 2024-04-13 v 01:30 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 50 vítězstvími v posledních 80 odehraných zápasech, zatímco Detroit Pistons má za poslední 79 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.165.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Dallas Mavericks doma vyhrála 2x, zatímco Detroit Pistons zaznamenala venku 0 vítězství.

V aktuální sezóně má Dallas Mavericks průměrný bodový rozdíl 3.1 bodů, zatímco Detroit Pistons má průměrný bodový rozdíl -9 bodů:

  • Dallas Mavericks: v průměru 118.6 získaných bodů, v průměru 115.5 ztracených bodů
  • Detroit Pistons: v průměru 110.2 získaných bodů, v průměru 119.2 ztracených bodů

Vzájemná bilance Dallas Mavericks vs Detroit Pistons

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Dallas Mavericks a Detroit Pistons:

Datum Výsledky
2024-03-10 Detroit Pistons 124 – 142 Dallas Mavericks
2023-10-21 Dallas Mavericks 114 – 104 Detroit Pistons
2023-01-31 Dallas Mavericks 111 – 105 Detroit Pistons
2022-12-02 Detroit Pistons – Dallas Mavericks

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Dallas Mavericks vs Detroit Pistons s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Dallas Mavericks vs Detroit Pistons?