Cleveland Cavaliers vs Minnesota Timberwolves

Cleveland Cavaliers vs Minnesota TimberwolvesCleveland CavaliersMinnesota Timberwolves

🏀 2024-03-09 – NBA

 

Cleveland Cavaliers vs Minnesota Timberwolves Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Cleveland Cavaliers a Minnesota Timberwolves a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Cleveland Cavaliers vs Minnesota Timberwolves

Naše predikce pro zápas Cleveland Cavaliers vs Minnesota Timberwolves, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-09, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Cleveland Cavaliers vs Minnesota Timberwolves

Naše predikce pro zápas Cleveland Cavaliers vs Minnesota Timberwolves, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-09, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Cleveland Cavaliers vs Minnesota Timberwolves?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Cleveland Cavaliers vs Minnesota Timberwolves, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Cleveland Cavaliers vs Minnesota Timberwolves

Zápas Cleveland Cavaliers proti Minnesota Timberwolves se v rámci NBA odehraje 2024-03-09 v 01:30 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 40 vítězstvími v posledních 62 odehraných zápasech, zatímco Minnesota Timberwolves má za poslední 62 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.694.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Cleveland Cavaliers doma vyhrála 0x, zatímco Minnesota Timberwolves zaznamenala venku 2 vítězství.

V aktuální sezóně má Cleveland Cavaliers průměrný bodový rozdíl 4.5 bodů, zatímco Minnesota Timberwolves má průměrný bodový rozdíl 6.8 bodů:

  • Cleveland Cavaliers: v průměru 114 získaných bodů, v průměru 109.5 ztracených bodů
  • Minnesota Timberwolves: v průměru 113.3 získaných bodů, v průměru 106.5 ztracených bodů

Vzájemná bilance Cleveland Cavaliers vs Minnesota Timberwolves

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Cleveland Cavaliers a Minnesota Timberwolves:

Datum Výsledky
2023-01-15 Minnesota Timberwolves 110 – 102 Cleveland Cavaliers
2022-11-14 Cleveland Cavaliers 124 – 129 Minnesota Timberwolves
2022-03-01 Cleveland Cavaliers 122 – 127 Minnesota Timberwolves
2021-12-11 Minnesota Timberwolves 106 – 123 Cleveland Cavaliers

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Cleveland Cavaliers vs Minnesota Timberwolves s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Cleveland Cavaliers vs Minnesota Timberwolves?