Cleveland Cavaliers vs Brooklyn Nets

Cleveland Cavaliers vs Brooklyn NetsCleveland CavaliersBrooklyn Nets

🏀 2024-03-11 – NBA

 

Cleveland Cavaliers vs Brooklyn Nets Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Cleveland Cavaliers a Brooklyn Nets a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Cleveland Cavaliers vs Brooklyn Nets

Naše predikce pro zápas Cleveland Cavaliers vs Brooklyn Nets, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-11, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Cleveland Cavaliers vs Brooklyn Nets

Naše predikce pro zápas Cleveland Cavaliers vs Brooklyn Nets, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-11, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Cleveland Cavaliers vs Brooklyn Nets?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Cleveland Cavaliers vs Brooklyn Nets, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Cleveland Cavaliers vs Brooklyn Nets

Zápas Cleveland Cavaliers proti Brooklyn Nets se v rámci NBA odehraje 2024-03-11 v 00:00 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 41 vítězstvími v posledních 63 odehraných zápasech, zatímco Brooklyn Nets má za poslední 63 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.397.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Cleveland Cavaliers doma vyhrála 2x, zatímco Brooklyn Nets zaznamenala venku 0 vítězství.

V aktuální sezóně má Cleveland Cavaliers průměrný bodový rozdíl 4.6 bodů, zatímco Brooklyn Nets má průměrný bodový rozdíl -2.1 bodů:

  • Cleveland Cavaliers: v průměru 114 získaných bodů, v průměru 109.4 ztracených bodů
  • Brooklyn Nets: v průměru 112 získaných bodů, v průměru 114.1 ztracených bodů

Vzájemná bilance Cleveland Cavaliers vs Brooklyn Nets

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Cleveland Cavaliers a Brooklyn Nets:

Datum Výsledky
2024-02-09 Brooklyn Nets 95 – 118 Cleveland Cavaliers
2024-01-11 Cleveland Cavaliers 111 – 102 Brooklyn Nets
2023-10-26 Brooklyn Nets 113 – 114 Cleveland Cavaliers
2023-07-16 Cleveland Cavaliers 102 – 99 Brooklyn Nets

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Cleveland Cavaliers vs Brooklyn Nets s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Cleveland Cavaliers vs Brooklyn Nets?