Chicago Bulls vs Detroit Pistons

Chicago Bulls vs Detroit PistonsChicago BullsDetroit Pistons

🏀 2024-02-28 – NBA

 

Chicago Bulls vs Detroit Pistons Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Chicago Bulls a Detroit Pistons a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Chicago Bulls vs Detroit Pistons

Naše predikce pro zápas Chicago Bulls vs Detroit Pistons, který se v rámci NBA odehraje 2024-02-28, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Chicago Bulls vs Detroit Pistons

Naše predikce pro zápas Chicago Bulls vs Detroit Pistons, který se v rámci NBA odehraje 2024-02-28, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Chicago Bulls vs Detroit Pistons?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Chicago Bulls vs Detroit Pistons, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Chicago Bulls vs Detroit Pistons

Zápas Chicago Bulls proti Detroit Pistons se v rámci NBA odehraje 2024-02-28 v 02:00 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 27 vítězstvími v posledních 57 odehraných zápasech, zatímco Detroit Pistons má za poslední 56 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.143.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Chicago Bulls doma vyhrála 2x, zatímco Detroit Pistons zaznamenala venku 0 vítězství.

V aktuální sezóně má Chicago Bulls průměrný bodový rozdíl -1.3 bodů, zatímco Detroit Pistons má průměrný bodový rozdíl -9.1 bodů:

  • Chicago Bulls: v průměru 111.8 získaných bodů, v průměru 113.1 ztracených bodů
  • Detroit Pistons: v průměru 112.8 získaných bodů, v průměru 121.9 ztracených bodů

Vzájemná bilance Chicago Bulls vs Detroit Pistons

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Chicago Bulls a Detroit Pistons:

Datum Výsledky
2023-11-13 Chicago Bulls 119 – 108 Detroit Pistons
2023-10-29 Detroit Pistons 118 – 102 Chicago Bulls
2023-04-09 Chicago Bulls 103 – 81 Detroit Pistons
2023-03-02 Detroit Pistons 115 – 117 Chicago Bulls

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Chicago Bulls vs Detroit Pistons s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Chicago Bulls vs Detroit Pistons?