Chicago Bulls vs Cleveland Cavaliers

Chicago Bulls vs Cleveland CavaliersChicago BullsCleveland Cavaliers

🏀 2024-02-29 – NBA

 

Chicago Bulls vs Cleveland Cavaliers Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Chicago Bulls a Cleveland Cavaliers a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Chicago Bulls vs Cleveland Cavaliers

Naše predikce pro zápas Chicago Bulls vs Cleveland Cavaliers, který se v rámci NBA odehraje 2024-02-29, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Chicago Bulls vs Cleveland Cavaliers

Naše predikce pro zápas Chicago Bulls vs Cleveland Cavaliers, který se v rámci NBA odehraje 2024-02-29, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Chicago Bulls vs Cleveland Cavaliers?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Chicago Bulls vs Cleveland Cavaliers, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Chicago Bulls vs Cleveland Cavaliers

Zápas Chicago Bulls proti Cleveland Cavaliers se v rámci NBA odehraje 2024-02-29 v 02:00 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 27 vítězstvími v posledních 57 odehraných zápasech, zatímco Cleveland Cavaliers má za poslední 56 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.661.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Chicago Bulls doma vyhrála 0x, zatímco Cleveland Cavaliers zaznamenala venku 2 vítězství.

V aktuální sezóně má Chicago Bulls průměrný bodový rozdíl -1.3 bodů, zatímco Cleveland Cavaliers má průměrný bodový rozdíl 5.2 bodů:

  • Chicago Bulls: v průměru 111.8 získaných bodů, v průměru 113.1 ztracených bodů
  • Cleveland Cavaliers: v průměru 114.4 získaných bodů, v průměru 109.2 ztracených bodů

Vzájemná bilance Chicago Bulls vs Cleveland Cavaliers

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Chicago Bulls a Cleveland Cavaliers:

Datum Výsledky
2024-02-15 Cleveland Cavaliers 108 – 105 Chicago Bulls
2024-01-16 Cleveland Cavaliers 109 – 91 Chicago Bulls
2023-12-24 Chicago Bulls 95 – 109 Cleveland Cavaliers
2023-07-13 Chicago Bulls 83 – 87 Cleveland Cavaliers

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Chicago Bulls vs Cleveland Cavaliers s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Chicago Bulls vs Cleveland Cavaliers?