Charlotte Hornets vs Dallas Mavericks

Charlotte Hornets vs Dallas MavericksCharlotte HornetsDallas Mavericks

🏀 2024-04-10 – NBA

 

Charlotte Hornets vs Dallas Mavericks Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Charlotte Hornets a Dallas Mavericks a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Charlotte Hornets vs Dallas Mavericks

Naše predikce pro zápas Charlotte Hornets vs Dallas Mavericks, který se v rámci NBA odehraje 2024-04-10, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Charlotte Hornets vs Dallas Mavericks

Naše predikce pro zápas Charlotte Hornets vs Dallas Mavericks, který se v rámci NBA odehraje 2024-04-10, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Charlotte Hornets vs Dallas Mavericks?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Charlotte Hornets vs Dallas Mavericks, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Charlotte Hornets vs Dallas Mavericks

Zápas Charlotte Hornets proti Dallas Mavericks se v rámci NBA odehraje 2024-04-10 v 00:00 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 19 vítězstvími v posledních 78 odehraných zápasech, zatímco Dallas Mavericks má za poslední 78 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.615.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Charlotte Hornets doma vyhrála 2x, zatímco Dallas Mavericks zaznamenala venku 0 vítězství.

V aktuální sezóně má Charlotte Hornets průměrný bodový rozdíl -10.2 bodů, zatímco Dallas Mavericks má průměrný bodový rozdíl 2.6 bodů:

  • Charlotte Hornets: v průměru 106.4 získaných bodů, v průměru 116.6 ztracených bodů
  • Dallas Mavericks: v průměru 118.6 získaných bodů, v průměru 116 ztracených bodů

Vzájemná bilance Charlotte Hornets vs Dallas Mavericks

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Charlotte Hornets a Dallas Mavericks:

Datum Výsledky
2023-11-06 Dallas Mavericks 124 – 118 Charlotte Hornets
2023-03-26 Charlotte Hornets 110 – 104 Dallas Mavericks
2023-03-25 Dallas Mavericks 109 – 117 Charlotte Hornets
2022-03-20 Charlotte Hornets 129 – 108 Dallas Mavericks

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Charlotte Hornets vs Dallas Mavericks s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Charlotte Hornets vs Dallas Mavericks?