Charlotte Hornets vs Brooklyn Nets

Charlotte Hornets vs Brooklyn NetsCharlotte HornetsBrooklyn Nets

🏀 2024-03-10 – NBA

 

Charlotte Hornets vs Brooklyn Nets Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Charlotte Hornets a Brooklyn Nets a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Charlotte Hornets vs Brooklyn Nets

Naše predikce pro zápas Charlotte Hornets vs Brooklyn Nets, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-10, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Charlotte Hornets vs Brooklyn Nets

Naše predikce pro zápas Charlotte Hornets vs Brooklyn Nets, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-10, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Charlotte Hornets vs Brooklyn Nets?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Charlotte Hornets vs Brooklyn Nets, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Charlotte Hornets vs Brooklyn Nets

Zápas Charlotte Hornets proti Brooklyn Nets se v rámci NBA odehraje 2024-03-10 v 01:00 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 15 vítězstvími v posledních 62 odehraných zápasech, zatímco Brooklyn Nets má za poslední 63 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.397.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Charlotte Hornets doma vyhrála 0x, zatímco Brooklyn Nets zaznamenala venku 2 vítězství.

V aktuální sezóně má Charlotte Hornets průměrný bodový rozdíl -10.4 bodů, zatímco Brooklyn Nets má průměrný bodový rozdíl -2.1 bodů:

  • Charlotte Hornets: v průměru 107.3 získaných bodů, v průměru 117.7 ztracených bodů
  • Brooklyn Nets: v průměru 112 získaných bodů, v průměru 114.1 ztracených bodů

Vzájemná bilance Charlotte Hornets vs Brooklyn Nets

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Charlotte Hornets a Brooklyn Nets:

Datum Výsledky
2023-12-01 Brooklyn Nets 128 – 129 Charlotte Hornets
2023-10-31 Charlotte Hornets 121 – 133 Brooklyn Nets
2023-03-05 Brooklyn Nets 102 – 86 Charlotte Hornets
2023-01-01 Charlotte Hornets 106 – 123 Brooklyn Nets

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Charlotte Hornets vs Brooklyn Nets s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Charlotte Hornets vs Brooklyn Nets?