Charlotte Hornets vs Boston Celtics

Charlotte Hornets vs Boston CelticsCharlotte HornetsBoston Celtics

🏀 2024-04-02 – NBA

 

Charlotte Hornets vs Boston Celtics Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Charlotte Hornets a Boston Celtics a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Charlotte Hornets vs Boston Celtics

Naše predikce pro zápas Charlotte Hornets vs Boston Celtics, který se v rámci NBA odehraje 2024-04-02, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Charlotte Hornets vs Boston Celtics

Naše predikce pro zápas Charlotte Hornets vs Boston Celtics, který se v rámci NBA odehraje 2024-04-02, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Charlotte Hornets vs Boston Celtics?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Charlotte Hornets vs Boston Celtics, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Charlotte Hornets vs Boston Celtics

Zápas Charlotte Hornets proti Boston Celtics se v rámci NBA odehraje 2024-04-02 v 00:00 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 18 vítězstvími v posledních 73 odehraných zápasech, zatímco Boston Celtics má za poslední 74 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.784.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Charlotte Hornets doma vyhrála 1x, zatímco Boston Celtics zaznamenala venku 2 vítězství.

V aktuální sezóně má Charlotte Hornets průměrný bodový rozdíl -10.5 bodů, zatímco Boston Celtics má průměrný bodový rozdíl 11.4 bodů:

  • Charlotte Hornets: v průměru 106.2 získaných bodů, v průměru 116.7 ztracených bodů
  • Boston Celtics: v průměru 120.9 získaných bodů, v průměru 109.5 ztracených bodů

Vzájemná bilance Charlotte Hornets vs Boston Celtics

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Charlotte Hornets a Boston Celtics:

Datum Výsledky
2023-11-21 Charlotte Hornets 121 – 118 Boston Celtics
2023-10-20 Charlotte Hornets 99 – 127 Boston Celtics
2023-02-11 Boston Celtics 127 – 116 Charlotte Hornets
2023-01-16 Charlotte Hornets 118 – 130 Boston Celtics

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Charlotte Hornets vs Boston Celtics s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Charlotte Hornets vs Boston Celtics?