Brooklyn Nets vs Los Angeles Lakers

Brooklyn Nets vs Los Angeles LakersBrooklyn NetsLos Angeles Lakers

🏀 2024-03-31 – NBA

 

Brooklyn Nets vs Los Angeles Lakers Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Brooklyn Nets a Los Angeles Lakers a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Brooklyn Nets vs Los Angeles Lakers

Naše predikce pro zápas Brooklyn Nets vs Los Angeles Lakers, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-31, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Brooklyn Nets vs Los Angeles Lakers

Naše predikce pro zápas Brooklyn Nets vs Los Angeles Lakers, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-31, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Brooklyn Nets vs Los Angeles Lakers?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Brooklyn Nets vs Los Angeles Lakers, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Brooklyn Nets vs Los Angeles Lakers

Zápas Brooklyn Nets proti Los Angeles Lakers se v rámci NBA odehraje 2024-03-31 v 23:00 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 29 vítězstvími v posledních 74 odehraných zápasech, zatímco Los Angeles Lakers má za poslední 74 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.554.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Brooklyn Nets doma vyhrála 1x, zatímco Los Angeles Lakers zaznamenala venku 0 vítězství.

V aktuální sezóně má Brooklyn Nets průměrný bodový rozdíl -2.3 bodů, zatímco Los Angeles Lakers má průměrný bodový rozdíl 0 bodů:

  • Brooklyn Nets: v průměru 111.2 získaných bodů, v průměru 113.5 ztracených bodů
  • Los Angeles Lakers: v průměru 117.7 získaných bodů, v průměru 117.7 ztracených bodů

Vzájemná bilance Brooklyn Nets vs Los Angeles Lakers

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Brooklyn Nets a Los Angeles Lakers:

Datum Výsledky
2024-01-20 Los Angeles Lakers 112 – 130 Brooklyn Nets
2023-10-10 Los Angeles Lakers 129 – 126 Brooklyn Nets
2023-01-31 Brooklyn Nets 121 – 104 Los Angeles Lakers
2022-11-14 Los Angeles Lakers 116 – 103 Brooklyn Nets

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Brooklyn Nets vs Los Angeles Lakers s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Brooklyn Nets vs Los Angeles Lakers?