Boston Celtics vs Washington Wizards

Boston Celtics vs Washington WizardsBoston CelticsWashington Wizards

🏀 2024-04-14 – NBA

 

Boston Celtics vs Washington Wizards Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Boston Celtics a Washington Wizards a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Boston Celtics vs Washington Wizards

Naše predikce pro zápas Boston Celtics vs Washington Wizards, který se v rámci NBA odehraje 2024-04-14, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Boston Celtics vs Washington Wizards

Naše predikce pro zápas Boston Celtics vs Washington Wizards, který se v rámci NBA odehraje 2024-04-14, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Boston Celtics vs Washington Wizards?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Boston Celtics vs Washington Wizards, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Boston Celtics vs Washington Wizards

Zápas Boston Celtics proti Washington Wizards se v rámci NBA odehraje 2024-04-14 v 18:00 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 63 vítězstvími v posledních 81 odehraných zápasech, zatímco Washington Wizards má za poslední 81 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.185.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Boston Celtics doma vyhrála 1x, zatímco Washington Wizards zaznamenala venku 0 vítězství.

V aktuální sezóně má Boston Celtics průměrný bodový rozdíl 11.3 bodů, zatímco Washington Wizards má průměrný bodový rozdíl -9.3 bodů:

  • Boston Celtics: v průměru 120.4 získaných bodů, v průměru 109.1 ztracených bodů
  • Washington Wizards: v průměru 113.6 získaných bodů, v průměru 122.9 ztracených bodů

Vzájemná bilance Boston Celtics vs Washington Wizards

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Boston Celtics a Washington Wizards:

Datum Výsledky
2024-03-17 Washington Wizards 104 – 130 Boston Celtics
2024-02-10 Boston Celtics 133 – 129 Washington Wizards
2023-10-31 Washington Wizards 107 – 126 Boston Celtics
2023-07-09 Washington Wizards 103 – 98 Boston Celtics

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Boston Celtics vs Washington Wizards s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Boston Celtics vs Washington Wizards?