Boston Celtics vs New York Knicks

Boston Celtics vs New York KnicksBoston CelticsNew York Knicks

🏀 2024-04-12 – NBA

 

Boston Celtics vs New York Knicks Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Boston Celtics a New York Knicks a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Boston Celtics vs New York Knicks

Naše predikce pro zápas Boston Celtics vs New York Knicks, který se v rámci NBA odehraje 2024-04-12, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Boston Celtics vs New York Knicks

Naše predikce pro zápas Boston Celtics vs New York Knicks, který se v rámci NBA odehraje 2024-04-12, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Boston Celtics vs New York Knicks?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Boston Celtics vs New York Knicks, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Boston Celtics vs New York Knicks

Zápas Boston Celtics proti New York Knicks se v rámci NBA odehraje 2024-04-12 v 00:30 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 62 vítězstvími v posledních 79 odehraných zápasech, zatímco New York Knicks má za poslední 79 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.595.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Boston Celtics doma vyhrála 2x, zatímco New York Knicks zaznamenala venku 0 vítězství.

V aktuální sezóně má Boston Celtics průměrný bodový rozdíl 11.3 bodů, zatímco New York Knicks má průměrný bodový rozdíl 4.6 bodů:

  • Boston Celtics: v průměru 120.4 získaných bodů, v průměru 109.1 ztracených bodů
  • New York Knicks: v průměru 112.7 získaných bodů, v průměru 108.1 ztracených bodů

Vzájemná bilance Boston Celtics vs New York Knicks

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Boston Celtics a New York Knicks:

Datum Výsledky
2024-02-25 New York Knicks 102 – 116 Boston Celtics
2023-12-09 Boston Celtics 133 – 123 New York Knicks
2023-11-14 Boston Celtics 114 – 98 New York Knicks
2023-10-26 New York Knicks 104 – 108 Boston Celtics

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Boston Celtics vs New York Knicks s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Boston Celtics vs New York Knicks?