Boston Celtics vs Milwaukee Bucks

Boston Celtics vs Milwaukee BucksBoston CelticsMilwaukee Bucks

🏀 2024-03-21 – NBA

 

Boston Celtics vs Milwaukee Bucks Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Boston Celtics a Milwaukee Bucks a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Boston Celtics vs Milwaukee Bucks

Naše predikce pro zápas Boston Celtics vs Milwaukee Bucks, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-21, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Boston Celtics vs Milwaukee Bucks

Naše predikce pro zápas Boston Celtics vs Milwaukee Bucks, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-21, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Boston Celtics vs Milwaukee Bucks?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Boston Celtics vs Milwaukee Bucks, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Boston Celtics vs Milwaukee Bucks

Zápas Boston Celtics proti Milwaukee Bucks se v rámci NBA odehraje 2024-03-21 v 00:30 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 54 vítězstvími v posledních 68 odehraných zápasech, zatímco Milwaukee Bucks má za poslední 68 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.647.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Boston Celtics doma vyhrála 1x, zatímco Milwaukee Bucks zaznamenala venku 0 vítězství.

V aktuální sezóně má Boston Celtics průměrný bodový rozdíl 11.7 bodů, zatímco Milwaukee Bucks má průměrný bodový rozdíl 3.4 bodů:

  • Boston Celtics: v průměru 121 získaných bodů, v průměru 109.3 ztracených bodů
  • Milwaukee Bucks: v průměru 120.7 získaných bodů, v průměru 117.3 ztracených bodů

Vzájemná bilance Boston Celtics vs Milwaukee Bucks

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Boston Celtics a Milwaukee Bucks:

Datum Výsledky
2024-01-12 Milwaukee Bucks 135 – 102 Boston Celtics
2023-11-23 Boston Celtics 119 – 116 Milwaukee Bucks
2023-03-31 Milwaukee Bucks 99 – 140 Boston Celtics
2023-02-15 Milwaukee Bucks 131 – 125 Boston Celtics

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Boston Celtics vs Milwaukee Bucks s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Boston Celtics vs Milwaukee Bucks?