Boston Celtics vs Golden State Warriors

Boston Celtics vs Golden State WarriorsBoston CelticsGolden State Warriors

🏀 2024-03-03 – NBA

 

Boston Celtics vs Golden State Warriors Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Boston Celtics a Golden State Warriors a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Boston Celtics vs Golden State Warriors

Naše predikce pro zápas Boston Celtics vs Golden State Warriors, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-03, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Boston Celtics vs Golden State Warriors

Naše predikce pro zápas Boston Celtics vs Golden State Warriors, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-03, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Boston Celtics vs Golden State Warriors?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Boston Celtics vs Golden State Warriors, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Boston Celtics vs Golden State Warriors

Zápas Boston Celtics proti Golden State Warriors se v rámci NBA odehraje 2024-03-03 v 21:30 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 46 vítězstvími v posledních 58 odehraných zápasech, zatímco Golden State Warriors má za poslední 58 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.534.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Boston Celtics doma vyhrála 0x, zatímco Golden State Warriors zaznamenala venku 0 vítězství.

V aktuální sezóně má Boston Celtics průměrný bodový rozdíl 10.5 bodů, zatímco Golden State Warriors má průměrný bodový rozdíl 2.1 bodů:

  • Boston Celtics: v průměru 120.7 získaných bodů, v průměru 110.2 ztracených bodů
  • Golden State Warriors: v průměru 119.1 získaných bodů, v průměru 117 ztracených bodů

Vzájemná bilance Boston Celtics vs Golden State Warriors

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Boston Celtics a Golden State Warriors:

Datum Výsledky
2023-12-20 Golden State Warriors 132 – 126 Boston Celtics
2023-01-20 Boston Celtics – Golden State Warriors
2022-12-11 Golden State Warriors 123 – 107 Boston Celtics
2022-07-13 Golden State Warriors 92 – 103 Boston Celtics

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Boston Celtics vs Golden State Warriors s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Boston Celtics vs Golden State Warriors?