Boston Celtics vs Dallas Mavericks

Boston Celtics vs Dallas MavericksBoston CelticsDallas Mavericks

🏀 2024-03-02 – NBA

 

Boston Celtics vs Dallas Mavericks Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Boston Celtics a Dallas Mavericks a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Boston Celtics vs Dallas Mavericks

Naše predikce pro zápas Boston Celtics vs Dallas Mavericks, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-02, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Boston Celtics vs Dallas Mavericks

Naše predikce pro zápas Boston Celtics vs Dallas Mavericks, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-02, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Boston Celtics vs Dallas Mavericks?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Boston Celtics vs Dallas Mavericks, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Boston Celtics vs Dallas Mavericks

Zápas Boston Celtics proti Dallas Mavericks se v rámci NBA odehraje 2024-03-02 v 01:30 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 46 vítězstvími v posledních 58 odehraných zápasech, zatímco Dallas Mavericks má za poslední 59 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.576.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Boston Celtics doma vyhrála 1x, zatímco Dallas Mavericks zaznamenala venku 1 vítězství.

V aktuální sezóně má Boston Celtics průměrný bodový rozdíl 10.5 bodů, zatímco Dallas Mavericks má průměrný bodový rozdíl 1.3 bodů:

  • Boston Celtics: v průměru 120.7 získaných bodů, v průměru 110.2 ztracených bodů
  • Dallas Mavericks: v průměru 118.9 získaných bodů, v průměru 117.6 ztracených bodů

Vzájemná bilance Boston Celtics vs Dallas Mavericks

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Boston Celtics a Dallas Mavericks:

Datum Výsledky
2024-01-23 Dallas Mavericks 110 – 119 Boston Celtics
2023-01-06 Dallas Mavericks 95 – 124 Boston Celtics
2022-11-24 Boston Celtics 125 – 112 Dallas Mavericks
2022-03-13 Boston Celtics 92 – 95 Dallas Mavericks

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Boston Celtics vs Dallas Mavericks s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Boston Celtics vs Dallas Mavericks?