BKM Lucenec vs Inter Bratislava

BKM Lucenec vs Inter BratislavaBKM LucenecInter Bratislava

🏀 2024-03-09 – Extraliga

 

BKM Lucenec vs Inter Bratislava Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi BKM Lucenec a Inter Bratislava a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro BKM Lucenec vs Inter Bratislava

Naše predikce pro zápas BKM Lucenec vs Inter Bratislava, který se v rámci Extraliga odehraje 2024-03-09, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro BKM Lucenec vs Inter Bratislava

Naše predikce pro zápas BKM Lucenec vs Inter Bratislava, který se v rámci Extraliga odehraje 2024-03-09, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na BKM Lucenec vs Inter Bratislava?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání BKM Lucenec vs Inter Bratislava, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro BKM Lucenec vs Inter Bratislava

Zápas BKM Lucenec proti Inter Bratislava se v rámci Extraliga odehraje 2024-03-09 v 17:00 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 7 vítězstvími v posledních 26 odehraných zápasech, zatímco Inter Bratislava má za poslední 27 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.407.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, BKM Lucenec doma vyhrála 1x, zatímco Inter Bratislava zaznamenala venku 0 vítězství.

V aktuální sezóně má BKM Lucenec průměrný bodový rozdíl -6.8 bodů, zatímco Inter Bratislava má průměrný bodový rozdíl 0.4 bodů:

  • BKM Lucenec: v průměru 84.1 získaných bodů, v průměru 90.9 ztracených bodů
  • Inter Bratislava: v průměru 83.0 získaných bodů, v průměru 82.6 ztracených bodů

Vzájemná bilance BKM Lucenec vs Inter Bratislava

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi BKM Lucenec a Inter Bratislava:

Datum Výsledky
2023-12-30 Inter Bratislava 104 – 97 BKM Lucenec
2023-11-18 BKM Lucenec 91 – 78 Inter Bratislava
2023-10-04 Inter Bratislava 95 – 84 BKM Lucenec
2023-03-11 Inter Bratislava 72 – 85 BKM Lucenec

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci BKM Lucenec vs Inter Bratislava s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas BKM Lucenec vs Inter Bratislava?