BK Nitra vs Iskra Svit

BK Nitra vs Iskra SvitBK NitraIskra Svit

🏀 2024-03-09 – Extraliga

 

BK Nitra vs Iskra Svit Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi BK Nitra a Iskra Svit a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro BK Nitra vs Iskra Svit

Naše predikce pro zápas BK Nitra vs Iskra Svit, který se v rámci Extraliga odehraje 2024-03-09, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro BK Nitra vs Iskra Svit

Naše predikce pro zápas BK Nitra vs Iskra Svit, který se v rámci Extraliga odehraje 2024-03-09, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na BK Nitra vs Iskra Svit?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání BK Nitra vs Iskra Svit, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro BK Nitra vs Iskra Svit

Zápas BK Nitra proti Iskra Svit se v rámci Extraliga odehraje 2024-03-09 v 14:30 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 3 vítězstvími v posledních 26 odehraných zápasech, zatímco Iskra Svit má za poslední odehrané zápasy procentuální úspěšnost .

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, BK Nitra doma vyhrála 1x, zatímco Iskra Svit zaznamenala venku 0 vítězství.

V aktuální sezóně má BK Nitra průměrný bodový rozdíl -18.4 bodů, zatímco Iskra Svit má průměrný bodový rozdíl bodů:

  • BK Nitra: v průměru 72.2 získaných bodů, v průměru 90.6 ztracených bodů
  • Iskra Svit: v průměru získaných bodů, v průměru ztracených bodů

Vzájemná bilance BK Nitra vs Iskra Svit

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi BK Nitra a Iskra Svit:

Datum Výsledky
2023-12-30 Iskra Svit 103 – 61 BK Nitra
2023-11-18 BK Nitra 89 – 78 Iskra Svit
2023-10-04 Iskra Svit 97 – 79 BK Nitra
n/a n/a

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci BK Nitra vs Iskra Svit s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas BK Nitra vs Iskra Svit?