BC Prievidza vs Spisski Rytieri

BC Prievidza vs Spisski RytieriBC PrievidzaSpisski Rytieri

🏀 2024-03-02 – Extraliga

 

BC Prievidza vs Spisski Rytieri Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi BC Prievidza a Spisski Rytieri a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro BC Prievidza vs Spisski Rytieri

Naše predikce pro zápas BC Prievidza vs Spisski Rytieri, který se v rámci Extraliga odehraje 2024-03-02, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro BC Prievidza vs Spisski Rytieri

Naše predikce pro zápas BC Prievidza vs Spisski Rytieri, který se v rámci Extraliga odehraje 2024-03-02, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na BC Prievidza vs Spisski Rytieri?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání BC Prievidza vs Spisski Rytieri, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro BC Prievidza vs Spisski Rytieri

Zápas BC Prievidza proti Spisski Rytieri se v rámci Extraliga odehraje 2024-03-02 v 17:00 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 15 vítězstvími v posledních 25 odehraných zápasech, zatímco Spisski Rytieri má za poslední 26 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.500.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, BC Prievidza doma vyhrála 1x, zatímco Spisski Rytieri zaznamenala venku 0 vítězství.

V aktuální sezóně má BC Prievidza průměrný bodový rozdíl 4.1 bodů, zatímco Spisski Rytieri má průměrný bodový rozdíl 2.6 bodů:

  • BC Prievidza: v průměru 79.9 získaných bodů, v průměru 75.8 ztracených bodů
  • Spisski Rytieri: v průměru 84.9 získaných bodů, v průměru 82.3 ztracených bodů

Vzájemná bilance BC Prievidza vs Spisski Rytieri

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi BC Prievidza a Spisski Rytieri:

Datum Výsledky
2023-12-27 Spisski Rytieri 81 – 66 BC Prievidza
2023-11-11 BC Prievidza 79 – 72 Spisski Rytieri
2023-09-30 Spisski Rytieri 55 – 71 BC Prievidza
2023-03-22 Spisski Rytieri 69 – 82 BC Prievidza

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci BC Prievidza vs Spisski Rytieri s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas BC Prievidza vs Spisski Rytieri?