BC komarno vs MBK Handlova

BC komarno vs MBK HandlovaBC komarnoMBK Handlova

🏀 2024-04-14 – Extraliga

 

BC komarno vs MBK Handlova Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi BC komarno a MBK Handlova a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro BC komarno vs MBK Handlova

Naše predikce pro zápas BC komarno vs MBK Handlova, který se v rámci Extraliga odehraje 2024-04-14, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro BC komarno vs MBK Handlova

Naše predikce pro zápas BC komarno vs MBK Handlova, který se v rámci Extraliga odehraje 2024-04-14, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na BC komarno vs MBK Handlova?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání BC komarno vs MBK Handlova, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro BC komarno vs MBK Handlova

Zápas BC komarno proti MBK Handlova se v rámci Extraliga odehraje 2024-04-14 v 15:00 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 19 vítězstvími v posledních 32 odehraných zápasech, zatímco MBK Handlova má za poslední 32 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.563.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, BC komarno doma vyhrála 1x, zatímco MBK Handlova zaznamenala venku 1 vítězství.

V aktuální sezóně má BC komarno průměrný bodový rozdíl 0.9 bodů, zatímco MBK Handlova má průměrný bodový rozdíl 1.1 bodů:

  • BC komarno: v průměru 81.2 získaných bodů, v průměru 80.3 ztracených bodů
  • MBK Handlova: v průměru 83.6 získaných bodů, v průměru 82.5 ztracených bodů

Vzájemná bilance BC komarno vs MBK Handlova

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi BC komarno a MBK Handlova:

Datum Výsledky
2024-03-23 MBK Handlova 70 – 72 BC komarno
2024-01-20 BC komarno 68 – 84 MBK Handlova
2023-12-09 MBK Handlova 96 – 76 BC komarno
2023-10-22 BC komarno 92 – 58 MBK Handlova

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci BC komarno vs MBK Handlova s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas BC komarno vs MBK Handlova?