BC komarno vs Iskra Svit

BC komarno vs Iskra SvitBC komarnoIskra Svit

🏀 2024-04-06 – Extraliga

 

BC komarno vs Iskra Svit Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi BC komarno a Iskra Svit a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro BC komarno vs Iskra Svit

Naše predikce pro zápas BC komarno vs Iskra Svit, který se v rámci Extraliga odehraje 2024-04-06, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro BC komarno vs Iskra Svit

Naše predikce pro zápas BC komarno vs Iskra Svit, který se v rámci Extraliga odehraje 2024-04-06, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na BC komarno vs Iskra Svit?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání BC komarno vs Iskra Svit, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro BC komarno vs Iskra Svit

Zápas BC komarno proti Iskra Svit se v rámci Extraliga odehraje 2024-04-06 v 15:30 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 18 vítězstvími v posledních 31 odehraných zápasech, zatímco Iskra Svit má za poslední odehrané zápasy procentuální úspěšnost .

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, BC komarno doma vyhrála 0x, zatímco Iskra Svit zaznamenala venku 1 vítězství.

V aktuální sezóně má BC komarno průměrný bodový rozdíl 0.4 bodů, zatímco Iskra Svit má průměrný bodový rozdíl bodů:

  • BC komarno: v průměru 80.9 získaných bodů, v průměru 80.5 ztracených bodů
  • Iskra Svit: v průměru získaných bodů, v průměru ztracených bodů

Vzájemná bilance BC komarno vs Iskra Svit

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi BC komarno a Iskra Svit:

Datum Výsledky
2024-02-03 Iskra Svit 96 – 72 BC komarno
2023-12-20 BC komarno 74 – 77 Iskra Svit
2023-11-04 Iskra Svit 92 – 98 BC komarno
2023-02-05 Iskra Svit 98 – 90 BC komarno

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci BC komarno vs Iskra Svit s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas BC komarno vs Iskra Svit?