Bayern vs Panathinaikos

Bayern vs PanathinaikosBayernPanathinaikos

🏀 2024-04-05 – Euroliga

 

Bayern vs Panathinaikos Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Bayern a Panathinaikos a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Bayern vs Panathinaikos

Naše predikce pro zápas Bayern vs Panathinaikos, který se v rámci Euroliga odehraje 2024-04-05, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Bayern vs Panathinaikos

Naše predikce pro zápas Bayern vs Panathinaikos, který se v rámci Euroliga odehraje 2024-04-05, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Bayern vs Panathinaikos?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Bayern vs Panathinaikos, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Bayern vs Panathinaikos

Zápas Bayern proti Panathinaikos se v rámci Euroliga odehraje 2024-04-05 v 18:30 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 21 vítězstvími v posledních 25 odehraných zápasech, zatímco Panathinaikos má za poslední 22 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.955.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Bayern doma vyhrála 1x, zatímco Panathinaikos zaznamenala venku 0 vítězství.

V aktuální sezóně má Bayern průměrný bodový rozdíl 11.9 bodů, zatímco Panathinaikos má průměrný bodový rozdíl 16.8 bodů:

  • Bayern: v průměru 89.5 získaných bodů, v průměru 77.6 ztracených bodů
  • Panathinaikos: v průměru 86.0 získaných bodů, v průměru 69.2 ztracených bodů

Vzájemná bilance Bayern vs Panathinaikos

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Bayern a Panathinaikos:

Datum Výsledky
2023-10-12 Panathinaikos 78 – 71 Bayern
2023-09-23 Panathinaikos 80 – 73 Bayern
2023-03-28 Panathinaikos 86 – 76 Bayern
2023-01-05 Bayern 84 – 68 Panathinaikos

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Bayern vs Panathinaikos s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Bayern vs Panathinaikos?