Baskonia vs Real Madrid

Baskonia vs Real MadridBaskoniaReal Madrid

🏀 2024-05-01 – Euroliga

 

Baskonia vs Real Madrid Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Baskonia a Real Madrid a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Baskonia vs Real Madrid

Naše predikce pro zápas Baskonia vs Real Madrid, který se v rámci Euroliga odehraje 2024-05-01, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Baskonia vs Real Madrid

Naše predikce pro zápas Baskonia vs Real Madrid, který se v rámci Euroliga odehraje 2024-05-01, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Baskonia vs Real Madrid?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Baskonia vs Real Madrid, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Baskonia vs Real Madrid

Zápas Baskonia proti Real Madrid se v rámci Euroliga odehraje 2024-05-01 v 18:30 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 17 vítězstvími v posledních 31 odehraných zápasech, zatímco Real Madrid má za poslední 31 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.839.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Baskonia doma vyhrála 0x, zatímco Real Madrid zaznamenala venku 1 vítězství.

V aktuální sezóně má Baskonia průměrný bodový rozdíl 0.0 bodů, zatímco Real Madrid má průměrný bodový rozdíl 9.1 bodů:

  • Baskonia: v průměru 87.8 získaných bodů, v průměru 87.8 ztracených bodů
  • Real Madrid: v průměru 87.4 získaných bodů, v průměru 78.3 ztracených bodů

Vzájemná bilance Baskonia vs Real Madrid

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Baskonia a Real Madrid:

Datum Výsledky
2024-04-25 Real Madrid 101 – 90 Baskonia
2024-04-23 Real Madrid 90 – 74 Baskonia
2024-04-05 Real Madrid 91 – 95 Baskonia
2024-01-07 Baskonia 85 – 99 Real Madrid

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Baskonia vs Real Madrid s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Baskonia vs Real Madrid?