Baskonia vs Olimpia Milano

Baskonia vs Olimpia MilanoBaskoniaOlimpia Milano

🏀 2024-03-14 – Euroliga

 

Baskonia vs Olimpia Milano Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Baskonia a Olimpia Milano a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Baskonia vs Olimpia Milano

Naše predikce pro zápas Baskonia vs Olimpia Milano, který se v rámci Euroliga odehraje 2024-03-14, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Baskonia vs Olimpia Milano

Naše predikce pro zápas Baskonia vs Olimpia Milano, který se v rámci Euroliga odehraje 2024-03-14, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Baskonia vs Olimpia Milano?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Baskonia vs Olimpia Milano, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Baskonia vs Olimpia Milano

Zápas Baskonia proti Olimpia Milano se v rámci Euroliga odehraje 2024-03-14 v 19:30 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 13 vítězstvími v posledních 24 odehraných zápasech, zatímco Olimpia Milano má za poslední 22 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.682.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Baskonia doma vyhrála 1x, zatímco Olimpia Milano zaznamenala venku 0 vítězství.

V aktuální sezóně má Baskonia průměrný bodový rozdíl -0.8 bodů, zatímco Olimpia Milano má průměrný bodový rozdíl 6.4 bodů:

  • Baskonia: v průměru 86.1 získaných bodů, v průměru 86.9 ztracených bodů
  • Olimpia Milano: v průměru 79.3 získaných bodů, v průměru 72.9 ztracených bodů

Vzájemná bilance Baskonia vs Olimpia Milano

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Baskonia a Olimpia Milano:

Datum Výsledky
2023-12-28 Olimpia Milano 76 – 67 Baskonia
2023-01-31 Olimpia Milano 89 – 83 Baskonia
2022-12-01 Baskonia 78 – 62 Olimpia Milano
2022-02-10 Olimpia Milano 89 – 78 Baskonia

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Baskonia vs Olimpia Milano s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Baskonia vs Olimpia Milano?