Baskonia vs Anadolu Efes

Baskonia vs Anadolu EfesBaskoniaAnadolu Efes

🏀 2024-03-28 – Euroliga

 

Baskonia vs Anadolu Efes Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Baskonia a Anadolu Efes a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Baskonia vs Anadolu Efes

Naše predikce pro zápas Baskonia vs Anadolu Efes, který se v rámci Euroliga odehraje 2024-03-28, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Baskonia vs Anadolu Efes

Naše predikce pro zápas Baskonia vs Anadolu Efes, který se v rámci Euroliga odehraje 2024-03-28, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Baskonia vs Anadolu Efes?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Baskonia vs Anadolu Efes, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Baskonia vs Anadolu Efes

Zápas Baskonia proti Anadolu Efes se v rámci Euroliga odehraje 2024-03-28 v 19:30 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 14 vítězstvími v posledních 26 odehraných zápasech, zatímco Anadolu Efes má za poslední 28 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.964.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Baskonia doma vyhrála 2x, zatímco Anadolu Efes zaznamenala venku 0 vítězství.

V aktuální sezóně má Baskonia průměrný bodový rozdíl -0.1 bodů, zatímco Anadolu Efes má průměrný bodový rozdíl 13.7 bodů:

  • Baskonia: v průměru 86.6 získaných bodů, v průměru 86.7 ztracených bodů
  • Anadolu Efes: v průměru 89.0 získaných bodů, v průměru 75.3 ztracených bodů

Vzájemná bilance Baskonia vs Anadolu Efes

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Baskonia a Anadolu Efes:

Datum Výsledky
2023-12-22 Anadolu Efes 80 – 87 Baskonia
2023-01-27 Baskonia 114 – 111 Anadolu Efes
2022-12-14 Anadolu Efes 78 – 83 Baskonia
2022-03-08 Baskonia 87 – 74 Anadolu Efes

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Baskonia vs Anadolu Efes s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Baskonia vs Anadolu Efes?