Baskonia vs Alba Berlin

Baskonia vs Alba BerlinBaskoniaAlba Berlin

🏀 2024-03-08 – Euroliga

 

Baskonia vs Alba Berlin Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Baskonia a Alba Berlin a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Baskonia vs Alba Berlin

Naše predikce pro zápas Baskonia vs Alba Berlin, který se v rámci Euroliga odehraje 2024-03-08, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Baskonia vs Alba Berlin

Naše predikce pro zápas Baskonia vs Alba Berlin, který se v rámci Euroliga odehraje 2024-03-08, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Baskonia vs Alba Berlin?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Baskonia vs Alba Berlin, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Baskonia vs Alba Berlin

Zápas Baskonia proti Alba Berlin se v rámci Euroliga odehraje 2024-03-08 v 19:30 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 12 vítězstvími v posledních 23 odehraných zápasech, zatímco Alba Berlin má za poslední 19 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.737.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Baskonia doma vyhrála 2x, zatímco Alba Berlin zaznamenala venku 0 vítězství.

V aktuální sezóně má Baskonia průměrný bodový rozdíl -1.1 bodů, zatímco Alba Berlin má průměrný bodový rozdíl 8.4 bodů:

  • Baskonia: v průměru 85.4 získaných bodů, v průměru 86.5 ztracených bodů
  • Alba Berlin: v průměru 92.6 získaných bodů, v průměru 84.2 ztracených bodů

Vzájemná bilance Baskonia vs Alba Berlin

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Baskonia a Alba Berlin:

Datum Výsledky
2023-10-12 Alba Berlin 86 – 91 Baskonia
2023-03-28 Baskonia 93 – 87 Alba Berlin
2023-01-05 Alba Berlin 85 – 84 Baskonia
2022-03-18 Baskonia 85 – 68 Alba Berlin

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Baskonia vs Alba Berlin s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Baskonia vs Alba Berlin?