Barcelona vs Partizan

Barcelona vs PartizanBarcelonaPartizan

🏀 2024-03-14 – Euroliga

 

Barcelona vs Partizan Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Barcelona a Partizan a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Barcelona vs Partizan

Naše predikce pro zápas Barcelona vs Partizan, který se v rámci Euroliga odehraje 2024-03-14, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Barcelona vs Partizan

Naše predikce pro zápas Barcelona vs Partizan, který se v rámci Euroliga odehraje 2024-03-14, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Barcelona vs Partizan?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Barcelona vs Partizan, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Barcelona vs Partizan

Zápas Barcelona proti Partizan se v rámci Euroliga odehraje 2024-03-14 v 19:30 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 16 vítězstvími v posledních 24 odehraných zápasech, zatímco Partizan má za poslední odehrané zápasy procentuální úspěšnost .

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Barcelona doma vyhrála 1x, zatímco Partizan zaznamenala venku 1 vítězství.

V aktuální sezóně má Barcelona průměrný bodový rozdíl 7.5 bodů, zatímco Partizan má průměrný bodový rozdíl bodů:

  • Barcelona: v průměru 87.7 získaných bodů, v průměru 80.2 ztracených bodů
  • Partizan: v průměru získaných bodů, v průměru ztracených bodů

Vzájemná bilance Barcelona vs Partizan

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Barcelona a Partizan:

Datum Výsledky
2023-10-17 Partizan 83 – 92 Barcelona
2023-03-28 Partizan 80 – 89 Barcelona
2022-11-22 Barcelona 79 – 68 Partizan
2022-09-13 Barcelona 75 – 81 Partizan

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Barcelona vs Partizan s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Barcelona vs Partizan?