Atlanta Hawks vs New Orleans Pelicans

Atlanta Hawks vs New Orleans PelicansAtlanta HawksNew Orleans Pelicans

🏀 2024-03-10 – NBA

 

Atlanta Hawks vs New Orleans Pelicans Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Atlanta Hawks a New Orleans Pelicans a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Atlanta Hawks vs New Orleans Pelicans

Naše predikce pro zápas Atlanta Hawks vs New Orleans Pelicans, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-10, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Atlanta Hawks vs New Orleans Pelicans

Naše predikce pro zápas Atlanta Hawks vs New Orleans Pelicans, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-10, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Atlanta Hawks vs New Orleans Pelicans?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Atlanta Hawks vs New Orleans Pelicans, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Atlanta Hawks vs New Orleans Pelicans

Zápas Atlanta Hawks proti New Orleans Pelicans se v rámci NBA odehraje 2024-03-10 v 23:00 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 28 vítězstvími v posledních 62 odehraných zápasech, zatímco New Orleans Pelicans má za poslední 62 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.597.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Atlanta Hawks doma vyhrála 1x, zatímco New Orleans Pelicans zaznamenala venku 0 vítězství.

V aktuální sezóně má Atlanta Hawks průměrný bodový rozdíl -1.8 bodů, zatímco New Orleans Pelicans má průměrný bodový rozdíl 5.1 bodů:

  • Atlanta Hawks: v průměru 120.2 získaných bodů, v průměru 122 ztracených bodů
  • New Orleans Pelicans: v průměru 116.6 získaných bodů, v průměru 111.5 ztracených bodů

Vzájemná bilance Atlanta Hawks vs New Orleans Pelicans

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Atlanta Hawks a New Orleans Pelicans:

Datum Výsledky
2023-11-05 New Orleans Pelicans 105 – 123 Atlanta Hawks
2023-10-14 Atlanta Hawks 110 – 105 New Orleans Pelicans
2023-02-08 New Orleans Pelicans 116 – 107 Atlanta Hawks
2022-11-06 Atlanta Hawks – New Orleans Pelicans

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Atlanta Hawks vs New Orleans Pelicans s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Atlanta Hawks vs New Orleans Pelicans?