Atlanta Hawks vs Milwaukee Bucks

Atlanta Hawks vs Milwaukee BucksAtlanta HawksMilwaukee Bucks

🏀 2024-03-31 – NBA

 

Atlanta Hawks vs Milwaukee Bucks Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Atlanta Hawks a Milwaukee Bucks a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Atlanta Hawks vs Milwaukee Bucks

Naše predikce pro zápas Atlanta Hawks vs Milwaukee Bucks, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-31, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Atlanta Hawks vs Milwaukee Bucks

Naše predikce pro zápas Atlanta Hawks vs Milwaukee Bucks, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-31, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Atlanta Hawks vs Milwaukee Bucks?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Atlanta Hawks vs Milwaukee Bucks, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Atlanta Hawks vs Milwaukee Bucks

Zápas Atlanta Hawks proti Milwaukee Bucks se v rámci NBA odehraje 2024-03-31 v 00:30 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 34 vítězstvími v posledních 73 odehraných zápasech, zatímco Milwaukee Bucks má za poslední 73 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.63.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Atlanta Hawks doma vyhrála 0x, zatímco Milwaukee Bucks zaznamenala venku 1 vítězství.

V aktuální sezóně má Atlanta Hawks průměrný bodový rozdíl -1.3 bodů, zatímco Milwaukee Bucks má průměrný bodový rozdíl 3.4 bodů:

  • Atlanta Hawks: v průměru 119.2 získaných bodů, v průměru 120.5 ztracených bodů
  • Milwaukee Bucks: v průměru 120.3 získaných bodů, v průměru 116.9 ztracených bodů

Vzájemná bilance Atlanta Hawks vs Milwaukee Bucks

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Atlanta Hawks a Milwaukee Bucks:

Datum Výsledky
2023-12-03 Milwaukee Bucks 132 – 121 Atlanta Hawks
2023-10-30 Milwaukee Bucks 110 – 127 Atlanta Hawks
2023-01-12 Atlanta Hawks 105 – 114 Milwaukee Bucks
2022-11-15 Milwaukee Bucks 106 – 121 Atlanta Hawks

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Atlanta Hawks vs Milwaukee Bucks s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Atlanta Hawks vs Milwaukee Bucks?