Atlanta Hawks vs Cleveland Cavaliers

Atlanta Hawks vs Cleveland CavaliersAtlanta HawksCleveland Cavaliers

🏀 2024-03-07 – NBA

 

Atlanta Hawks vs Cleveland Cavaliers Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Atlanta Hawks a Cleveland Cavaliers a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Atlanta Hawks vs Cleveland Cavaliers

Naše predikce pro zápas Atlanta Hawks vs Cleveland Cavaliers, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-07, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Atlanta Hawks vs Cleveland Cavaliers

Naše predikce pro zápas Atlanta Hawks vs Cleveland Cavaliers, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-07, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Atlanta Hawks vs Cleveland Cavaliers?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Atlanta Hawks vs Cleveland Cavaliers, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Atlanta Hawks vs Cleveland Cavaliers

Zápas Atlanta Hawks proti Cleveland Cavaliers se v rámci NBA odehraje 2024-03-07 v 01:30 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 26 vítězstvími v posledních 60 odehraných zápasech, zatímco Cleveland Cavaliers má za poslední 60 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.65.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Atlanta Hawks doma vyhrála 1x, zatímco Cleveland Cavaliers zaznamenala venku 1 vítězství.

V aktuální sezóně má Atlanta Hawks průměrný bodový rozdíl -2.3 bodů, zatímco Cleveland Cavaliers má průměrný bodový rozdíl 4.8 bodů:

  • Atlanta Hawks: v průměru 120.4 získaných bodů, v průměru 122.7 ztracených bodů
  • Cleveland Cavaliers: v průměru 114.4 získaných bodů, v průměru 109.5 ztracených bodů

Vzájemná bilance Atlanta Hawks vs Cleveland Cavaliers

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Atlanta Hawks a Cleveland Cavaliers:

Datum Výsledky
2024-01-21 Atlanta Hawks 95 – 116 Cleveland Cavaliers
2023-12-17 Cleveland Cavaliers 127 – 119 Atlanta Hawks
2023-11-29 Cleveland Cavaliers 128 – 105 Atlanta Hawks
2023-10-11 Atlanta Hawks 108 – 107 Cleveland Cavaliers

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Atlanta Hawks vs Cleveland Cavaliers s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Atlanta Hawks vs Cleveland Cavaliers?