Anadolu Efes vs Virtus Bologna

Anadolu Efes vs Virtus BolognaAnadolu EfesVirtus Bologna

🏀 2024-04-16 – Euroliga

 

Anadolu Efes vs Virtus Bologna Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Anadolu Efes a Virtus Bologna a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Anadolu Efes vs Virtus Bologna

Naše predikce pro zápas Anadolu Efes vs Virtus Bologna, který se v rámci Euroliga odehraje 2024-04-16, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Anadolu Efes vs Virtus Bologna

Naše predikce pro zápas Anadolu Efes vs Virtus Bologna, který se v rámci Euroliga odehraje 2024-04-16, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Anadolu Efes vs Virtus Bologna?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Anadolu Efes vs Virtus Bologna, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Anadolu Efes vs Virtus Bologna

Zápas Anadolu Efes proti Virtus Bologna se v rámci Euroliga odehraje 2024-04-16 v 18:00 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 27 vítězstvími v posledních 28 odehraných zápasech, zatímco Virtus Bologna má za poslední 27 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.704.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Anadolu Efes doma vyhrála 2x, zatímco Virtus Bologna zaznamenala venku 0 vítězství.

V aktuální sezóně má Anadolu Efes průměrný bodový rozdíl 13.7 bodů, zatímco Virtus Bologna má průměrný bodový rozdíl 11.0 bodů:

  • Anadolu Efes: v průměru 89.0 získaných bodů, v průměru 75.3 ztracených bodů
  • Virtus Bologna: v průměru 88.6 získaných bodů, v průměru 77.6 ztracených bodů

Vzájemná bilance Anadolu Efes vs Virtus Bologna

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Anadolu Efes a Virtus Bologna:

Datum Výsledky
2024-01-12 Anadolu Efes 99 – 75 Virtus Bologna
2023-11-03 Virtus Bologna 93 – 81 Anadolu Efes
2023-03-30 Anadolu Efes 86 – 67 Virtus Bologna
2022-11-25 Virtus Bologna 80 – 85 Anadolu Efes

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Anadolu Efes vs Virtus Bologna s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Anadolu Efes vs Virtus Bologna?