Anadolu Efes vs Olympiakos

Anadolu Efes vs OlympiakosAnadolu EfesOlympiakos

🏀 2024-03-19 – Euroliga

 

Anadolu Efes vs Olympiakos Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Anadolu Efes a Olympiakos a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Anadolu Efes vs Olympiakos

Naše predikce pro zápas Anadolu Efes vs Olympiakos, který se v rámci Euroliga odehraje 2024-03-19, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Anadolu Efes vs Olympiakos

Naše predikce pro zápas Anadolu Efes vs Olympiakos, který se v rámci Euroliga odehraje 2024-03-19, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Anadolu Efes vs Olympiakos?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Anadolu Efes vs Olympiakos, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Anadolu Efes vs Olympiakos

Zápas Anadolu Efes proti Olympiakos se v rámci Euroliga odehraje 2024-03-19 v 17:30 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 27 vítězstvími v posledních 28 odehraných zápasech, zatímco Olympiakos má za poslední 21 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.905.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Anadolu Efes doma vyhrála 1x, zatímco Olympiakos zaznamenala venku 0 vítězství.

V aktuální sezóně má Anadolu Efes průměrný bodový rozdíl 13.7 bodů, zatímco Olympiakos má průměrný bodový rozdíl 16.5 bodů:

  • Anadolu Efes: v průměru 89.0 získaných bodů, v průměru 75.3 ztracených bodů
  • Olympiakos: v průměru 84.7 získaných bodů, v průměru 68.2 ztracených bodů

Vzájemná bilance Anadolu Efes vs Olympiakos

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Anadolu Efes a Olympiakos:

Datum Výsledky
2023-10-26 Olympiakos 75 – 57 Anadolu Efes
2023-02-03 Olympiakos 76 – 70 Anadolu Efes
2022-12-01 Anadolu Efes 82 – 71 Olympiakos
2022-05-19 Olympiakos 74 – 77 Anadolu Efes

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Anadolu Efes vs Olympiakos s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Anadolu Efes vs Olympiakos?