Anadolu Efes vs Bayern

Anadolu Efes vs BayernAnadolu EfesBayern

🏀 2024-03-07 – Euroliga

 

Anadolu Efes vs Bayern Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Anadolu Efes a Bayern a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Anadolu Efes vs Bayern

Naše predikce pro zápas Anadolu Efes vs Bayern, který se v rámci Euroliga odehraje 2024-03-07, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Anadolu Efes vs Bayern

Naše predikce pro zápas Anadolu Efes vs Bayern, který se v rámci Euroliga odehraje 2024-03-07, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Anadolu Efes vs Bayern?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Anadolu Efes vs Bayern, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Anadolu Efes vs Bayern

Zápas Anadolu Efes proti Bayern se v rámci Euroliga odehraje 2024-03-07 v 17:30 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 27 vítězstvími v posledních 28 odehraných zápasech, zatímco Bayern má za poslední 21 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.857.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Anadolu Efes doma vyhrála 1x, zatímco Bayern zaznamenala venku 1 vítězství.

V aktuální sezóně má Anadolu Efes průměrný bodový rozdíl 13.7 bodů, zatímco Bayern má průměrný bodový rozdíl 13.1 bodů:

  • Anadolu Efes: v průměru 89.0 získaných bodů, v průměru 75.3 ztracených bodů
  • Bayern: v průměru 90.1 získaných bodů, v průměru 77.0 ztracených bodů

Vzájemná bilance Anadolu Efes vs Bayern

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Anadolu Efes a Bayern:

Datum Výsledky
2023-12-20 Bayern 86 – 71 Anadolu Efes
2023-01-20 Anadolu Efes 81 – 89 Bayern
2022-11-03 Bayern 81 – 78 Anadolu Efes
2022-04-06 Anadolu Efes 81 – 76 Bayern

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Anadolu Efes vs Bayern s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Anadolu Efes vs Bayern?