Alba Berlin vs Real Madrid

Alba Berlin vs Real MadridAlba BerlinReal Madrid

🏀 2024-03-19 – Euroliga

 

Alba Berlin vs Real Madrid Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Alba Berlin a Real Madrid a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Alba Berlin vs Real Madrid

Naše predikce pro zápas Alba Berlin vs Real Madrid, který se v rámci Euroliga odehraje 2024-03-19, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Alba Berlin vs Real Madrid

Naše predikce pro zápas Alba Berlin vs Real Madrid, který se v rámci Euroliga odehraje 2024-03-19, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Alba Berlin vs Real Madrid?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Alba Berlin vs Real Madrid, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Alba Berlin vs Real Madrid

Zápas Alba Berlin proti Real Madrid se v rámci Euroliga odehraje 2024-03-19 v 19:00 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 16 vítězstvími v posledních 21 odehraných zápasech, zatímco Real Madrid má za poslední 25 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.880.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Alba Berlin doma vyhrála 0x, zatímco Real Madrid zaznamenala venku 2 vítězství.

V aktuální sezóně má Alba Berlin průměrný bodový rozdíl 9.8 bodů, zatímco Real Madrid má průměrný bodový rozdíl 10.7 bodů:

  • Alba Berlin: v průměru 92.8 získaných bodů, v průměru 83.0 ztracených bodů
  • Real Madrid: v průměru 88.7 získaných bodů, v průměru 78.0 ztracených bodů

Vzájemná bilance Alba Berlin vs Real Madrid

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Alba Berlin a Real Madrid:

Datum Výsledky
2023-11-23 Real Madrid 99 – 75 Alba Berlin
2023-01-12 Alba Berlin 77 – 84 Real Madrid
2022-11-17 Real Madrid 90 – 72 Alba Berlin
2022-01-20 Alba Berlin 74 – 89 Real Madrid

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Alba Berlin vs Real Madrid s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Alba Berlin vs Real Madrid?