Alba Berlin vs Maccabi Tel Aviv

Alba Berlin vs Maccabi Tel AvivAlba BerlinMaccabi Tel Aviv

🏀 2024-02-29 – Euroliga

 

Alba Berlin vs Maccabi Tel Aviv Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Alba Berlin a Maccabi Tel Aviv a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Alba Berlin vs Maccabi Tel Aviv

Naše predikce pro zápas Alba Berlin vs Maccabi Tel Aviv, který se v rámci Euroliga odehraje 2024-02-29, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Alba Berlin vs Maccabi Tel Aviv

Naše predikce pro zápas Alba Berlin vs Maccabi Tel Aviv, který se v rámci Euroliga odehraje 2024-02-29, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Alba Berlin vs Maccabi Tel Aviv?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Alba Berlin vs Maccabi Tel Aviv, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Alba Berlin vs Maccabi Tel Aviv

Zápas Alba Berlin proti Maccabi Tel Aviv se v rámci Euroliga odehraje 2024-02-29 v 19:00 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 13 vítězstvími v posledních 18 odehraných zápasech, zatímco Maccabi Tel Aviv má za poslední 14 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.786.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Alba Berlin doma vyhrála 0x, zatímco Maccabi Tel Aviv zaznamenala venku 1 vítězství.

V aktuální sezóně má Alba Berlin průměrný bodový rozdíl 8.0 bodů, zatímco Maccabi Tel Aviv má průměrný bodový rozdíl 9.3 bodů:

  • Alba Berlin: v průměru 93.1 získaných bodů, v průměru 85.1 ztracených bodů
  • Maccabi Tel Aviv: v průměru 90.4 získaných bodů, v průměru 81.1 ztracených bodů

Vzájemná bilance Alba Berlin vs Maccabi Tel Aviv

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Alba Berlin a Maccabi Tel Aviv:

Datum Výsledky
2023-11-30 Maccabi Tel Aviv 102 – 81 Alba Berlin
2023-01-19 Maccabi Tel Aviv 87 – 74 Alba Berlin
2022-12-22 Alba Berlin 70 – 83 Maccabi Tel Aviv
2022-01-25 Maccabi Tel Aviv 87 – 78 Alba Berlin

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Alba Berlin vs Maccabi Tel Aviv s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Alba Berlin vs Maccabi Tel Aviv?