Zalgiris Kaunas vs Olimpia Milano

Zalgiris Kaunas vs Olimpia MilanoZalgiris KaunasOlimpia Milano

🏀 2024-03-28 – Euroliga

 

Zalgiris Kaunas vs Olimpia Milano Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Zalgiris Kaunas a Olimpia Milano a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Zalgiris Kaunas vs Olimpia Milano

Naše predikce pro zápas Zalgiris Kaunas vs Olimpia Milano, který se v rámci Euroliga odehraje 2024-03-28, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Zalgiris Kaunas vs Olimpia Milano

Naše predikce pro zápas Zalgiris Kaunas vs Olimpia Milano, který se v rámci Euroliga odehraje 2024-03-28, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Zalgiris Kaunas vs Olimpia Milano?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Zalgiris Kaunas vs Olimpia Milano, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Zalgiris Kaunas vs Olimpia Milano

Zápas Zalgiris Kaunas proti Olimpia Milano se v rámci Euroliga odehraje 2024-03-28 v 18:00 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 20 vítězstvími v posledních 22 odehraných zápasech, zatímco Olimpia Milano má za poslední 24 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.667.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Zalgiris Kaunas doma vyhrála 1x, zatímco Olimpia Milano zaznamenala venku 1 vítězství.

V aktuální sezóně má Zalgiris Kaunas průměrný bodový rozdíl 12.7 bodů, zatímco Olimpia Milano má průměrný bodový rozdíl 5.7 bodů:

  • Zalgiris Kaunas: v průměru 85.3 získaných bodů, v průměru 72.6 ztracených bodů
  • Olimpia Milano: v průměru 79.3 získaných bodů, v průměru 73.6 ztracených bodů

Vzájemná bilance Zalgiris Kaunas vs Olimpia Milano

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Zalgiris Kaunas a Olimpia Milano:

Datum Výsledky
2023-11-30 Olimpia Milano 70 – 83 Zalgiris Kaunas
2023-01-13 Olimpia Milano 61 – 66 Zalgiris Kaunas
2022-11-18 Zalgiris Kaunas 71 – 62 Olimpia Milano
2022-02-08 Zalgiris Kaunas 70 – 74 Olimpia Milano

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Zalgiris Kaunas vs Olimpia Milano s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Zalgiris Kaunas vs Olimpia Milano?