Washington Wizards vs Portland Trail Blazers

Washington Wizards vs Portland Trail BlazersWashington WizardsPortland Trail Blazers

🏀 2024-04-06 – NBA

 

Washington Wizards vs Portland Trail Blazers Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Washington Wizards a Portland Trail Blazers a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Washington Wizards vs Portland Trail Blazers

Naše predikce pro zápas Washington Wizards vs Portland Trail Blazers, který se v rámci NBA odehraje 2024-04-06, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Washington Wizards vs Portland Trail Blazers

Naše predikce pro zápas Washington Wizards vs Portland Trail Blazers, který se v rámci NBA odehraje 2024-04-06, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Washington Wizards vs Portland Trail Blazers?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Washington Wizards vs Portland Trail Blazers, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Washington Wizards vs Portland Trail Blazers

Zápas Washington Wizards proti Portland Trail Blazers se v rámci NBA odehraje 2024-04-06 v 00:00 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 15 vítězstvími v posledních 77 odehraných zápasech, zatímco Portland Trail Blazers má za poslední 76 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.263.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Washington Wizards doma vyhrála 0x, zatímco Portland Trail Blazers zaznamenala venku 1 vítězství.

V aktuální sezóně má Washington Wizards průměrný bodový rozdíl -9.5 bodů, zatímco Portland Trail Blazers má průměrný bodový rozdíl -8.7 bodů:

  • Washington Wizards: v průměru 113.4 získaných bodů, v průměru 122.9 ztracených bodů
  • Portland Trail Blazers: v průměru 106.9 získaných bodů, v průměru 115.6 ztracených bodů

Vzájemná bilance Washington Wizards vs Portland Trail Blazers

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Washington Wizards a Portland Trail Blazers:

Datum Výsledky
2023-12-22 Portland Trail Blazers 117 – 118 Washington Wizards
2023-02-15 Portland Trail Blazers 101 – 126 Washington Wizards
2023-02-04 Washington Wizards 116 – 124 Portland Trail Blazers
2022-03-13 Portland Trail Blazers 127 – 118 Washington Wizards

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Washington Wizards vs Portland Trail Blazers s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Washington Wizards vs Portland Trail Blazers?