Washington Wizards vs Milwaukee Bucks

Washington Wizards vs Milwaukee BucksWashington WizardsMilwaukee Bucks

🏀 2024-04-03 – NBA

 

Washington Wizards vs Milwaukee Bucks Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Washington Wizards a Milwaukee Bucks a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Washington Wizards vs Milwaukee Bucks

Naše predikce pro zápas Washington Wizards vs Milwaukee Bucks, který se v rámci NBA odehraje 2024-04-03, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Washington Wizards vs Milwaukee Bucks

Naše predikce pro zápas Washington Wizards vs Milwaukee Bucks, který se v rámci NBA odehraje 2024-04-03, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Washington Wizards vs Milwaukee Bucks?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Washington Wizards vs Milwaukee Bucks, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Washington Wizards vs Milwaukee Bucks

Zápas Washington Wizards proti Milwaukee Bucks se v rámci NBA odehraje 2024-04-03 v 00:00 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 14 vítězstvími v posledních 75 odehraných zápasech, zatímco Milwaukee Bucks má za poslední 74 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.635.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Washington Wizards doma vyhrála 0x, zatímco Milwaukee Bucks zaznamenala venku 3 vítězství.

V aktuální sezóně má Washington Wizards průměrný bodový rozdíl -9.7 bodů, zatímco Milwaukee Bucks má průměrný bodový rozdíl 3.6 bodů:

  • Washington Wizards: v průměru 113.3 získaných bodů, v průměru 123 ztracených bodů
  • Milwaukee Bucks: v průměru 120.4 získaných bodů, v průměru 116.8 ztracených bodů

Vzájemná bilance Washington Wizards vs Milwaukee Bucks

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Washington Wizards a Milwaukee Bucks:

Datum Výsledky
2023-11-25 Milwaukee Bucks 131 – 128 Washington Wizards
2023-11-21 Washington Wizards 129 – 142 Milwaukee Bucks
2023-04-05 Washington Wizards 128 – 140 Milwaukee Bucks
2023-03-06 Washington Wizards 111 – 117 Milwaukee Bucks

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Washington Wizards vs Milwaukee Bucks s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Washington Wizards vs Milwaukee Bucks?