Washington Wizards vs Boston Celtics

Washington Wizards vs Boston CelticsWashington WizardsBoston Celtics

🏀 2024-03-17 – NBA

 

Washington Wizards vs Boston Celtics Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Washington Wizards a Boston Celtics a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Washington Wizards vs Boston Celtics

Naše predikce pro zápas Washington Wizards vs Boston Celtics, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-17, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Washington Wizards vs Boston Celtics

Naše predikce pro zápas Washington Wizards vs Boston Celtics, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-17, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Washington Wizards vs Boston Celtics?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Washington Wizards vs Boston Celtics, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Washington Wizards vs Boston Celtics

Zápas Washington Wizards proti Boston Celtics se v rámci NBA odehraje 2024-03-17 v 23:00 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 11 vítězstvími v posledních 66 odehraných zápasech, zatímco Boston Celtics má za poslední 66 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.788.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Washington Wizards doma vyhrála 2x, zatímco Boston Celtics zaznamenala venku 1 vítězství.

V aktuální sezóně má Washington Wizards průměrný bodový rozdíl -9.7 bodů, zatímco Boston Celtics má průměrný bodový rozdíl 11.2 bodů:

  • Washington Wizards: v průměru 114.2 získaných bodů, v průměru 123.9 ztracených bodů
  • Boston Celtics: v průměru 120.9 získaných bodů, v průměru 109.7 ztracených bodů

Vzájemná bilance Washington Wizards vs Boston Celtics

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Washington Wizards a Boston Celtics:

Datum Výsledky
2024-02-10 Boston Celtics 133 – 129 Washington Wizards
2023-10-31 Washington Wizards 107 – 126 Boston Celtics
2023-07-09 Washington Wizards 103 – 98 Boston Celtics
2023-03-28 Washington Wizards 130 – 111 Boston Celtics

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Washington Wizards vs Boston Celtics s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Washington Wizards vs Boston Celtics?