Virtus Bologna vs Real Madrid

Virtus Bologna vs Real MadridVirtus BolognaReal Madrid

🏀 2024-03-15 – Euroliga

 

Virtus Bologna vs Real Madrid Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Virtus Bologna a Real Madrid a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Virtus Bologna vs Real Madrid

Naše predikce pro zápas Virtus Bologna vs Real Madrid, který se v rámci Euroliga odehraje 2024-03-15, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Virtus Bologna vs Real Madrid

Naše predikce pro zápas Virtus Bologna vs Real Madrid, který se v rámci Euroliga odehraje 2024-03-15, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Virtus Bologna vs Real Madrid?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Virtus Bologna vs Real Madrid, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Virtus Bologna vs Real Madrid

Zápas Virtus Bologna proti Real Madrid se v rámci Euroliga odehraje 2024-03-15 v 19:30 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 16 vítězstvími v posledních 22 odehraných zápasech, zatímco Real Madrid má za poslední 24 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.875.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Virtus Bologna doma vyhrála 0x, zatímco Real Madrid zaznamenala venku 1 vítězství.

V aktuální sezóně má Virtus Bologna průměrný bodový rozdíl 12.1 bodů, zatímco Real Madrid má průměrný bodový rozdíl 10.9 bodů:

  • Virtus Bologna: v průměru 88.4 získaných bodů, v průměru 76.3 ztracených bodů
  • Real Madrid: v průměru 88.8 získaných bodů, v průměru 77.9 ztracených bodů

Vzájemná bilance Virtus Bologna vs Real Madrid

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Virtus Bologna a Real Madrid:

Datum Výsledky
2023-11-09 Real Madrid 100 – 74 Virtus Bologna
2023-03-24 Virtus Bologna 79 – 96 Real Madrid
2022-10-27 Real Madrid 91 – 95 Virtus Bologna
n/a n/a

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Virtus Bologna vs Real Madrid s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Virtus Bologna vs Real Madrid?