Utah Jazz vs Minnesota Timberwolves

Utah Jazz vs Minnesota TimberwolvesUtah JazzMinnesota Timberwolves

🏀 2024-03-17 – NBA

 

Utah Jazz vs Minnesota Timberwolves Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Utah Jazz a Minnesota Timberwolves a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Utah Jazz vs Minnesota Timberwolves

Naše predikce pro zápas Utah Jazz vs Minnesota Timberwolves, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-17, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Utah Jazz vs Minnesota Timberwolves

Naše predikce pro zápas Utah Jazz vs Minnesota Timberwolves, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-17, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Utah Jazz vs Minnesota Timberwolves?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Utah Jazz vs Minnesota Timberwolves, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Utah Jazz vs Minnesota Timberwolves

Zápas Utah Jazz proti Minnesota Timberwolves se v rámci NBA odehraje 2024-03-17 v 02:30 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 28 vítězstvími v posledních 65 odehraných zápasech, zatímco Minnesota Timberwolves má za poslední 66 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.682.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Utah Jazz doma vyhrála 1x, zatímco Minnesota Timberwolves zaznamenala venku 1 vítězství.

V aktuální sezóně má Utah Jazz průměrný bodový rozdíl -3.1 bodů, zatímco Minnesota Timberwolves má průměrný bodový rozdíl 6.5 bodů:

  • Utah Jazz: v průměru 117.6 získaných bodů, v průměru 120.7 ztracených bodů
  • Minnesota Timberwolves: v průměru 113.2 získaných bodů, v průměru 106.7 ztracených bodů

Vzájemná bilance Utah Jazz vs Minnesota Timberwolves

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Utah Jazz a Minnesota Timberwolves:

Datum Výsledky
2023-12-01 Minnesota Timberwolves 101 – 90 Utah Jazz
2023-11-05 Minnesota Timberwolves 123 – 95 Utah Jazz
2023-07-11 Utah Jazz 108 – 96 Minnesota Timberwolves
2023-02-09 Utah Jazz 118 – 143 Minnesota Timberwolves

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Utah Jazz vs Minnesota Timberwolves s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Utah Jazz vs Minnesota Timberwolves?