Toronto Raptors vs Washington Wizards

Toronto Raptors vs Washington WizardsToronto RaptorsWashington Wizards

🏀 2024-04-07 – NBA

 

Toronto Raptors vs Washington Wizards Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Toronto Raptors a Washington Wizards a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Toronto Raptors vs Washington Wizards

Naše predikce pro zápas Toronto Raptors vs Washington Wizards, který se v rámci NBA odehraje 2024-04-07, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Toronto Raptors vs Washington Wizards

Naše predikce pro zápas Toronto Raptors vs Washington Wizards, který se v rámci NBA odehraje 2024-04-07, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Toronto Raptors vs Washington Wizards?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Toronto Raptors vs Washington Wizards, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Toronto Raptors vs Washington Wizards

Zápas Toronto Raptors proti Washington Wizards se v rámci NBA odehraje 2024-04-07 v 23:00 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 24 vítězstvími v posledních 77 odehraných zápasech, zatímco Washington Wizards má za poslední 78 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.192.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Toronto Raptors doma vyhrála 2x, zatímco Washington Wizards zaznamenala venku 0 vítězství.

V aktuální sezóně má Toronto Raptors průměrný bodový rozdíl -6.2 bodů, zatímco Washington Wizards má průměrný bodový rozdíl -9.4 bodů:

  • Toronto Raptors: v průměru 112.4 získaných bodů, v průměru 118.6 ztracených bodů
  • Washington Wizards: v průměru 113.3 získaných bodů, v průměru 122.7 ztracených bodů

Vzájemná bilance Toronto Raptors vs Washington Wizards

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Toronto Raptors a Washington Wizards:

Datum Výsledky
2024-03-24 Washington Wizards 112 – 109 Toronto Raptors
2023-12-28 Washington Wizards 102 – 132 Toronto Raptors
2023-11-14 Toronto Raptors 111 – 107 Washington Wizards
2023-10-21 Toronto Raptors 134 – 98 Washington Wizards

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Toronto Raptors vs Washington Wizards s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Toronto Raptors vs Washington Wizards?