Toronto Raptors vs New York Knicks

Toronto Raptors vs New York KnicksToronto RaptorsNew York Knicks

🏀 2024-03-28 – NBA

 

Toronto Raptors vs New York Knicks Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Toronto Raptors a New York Knicks a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Toronto Raptors vs New York Knicks

Naše predikce pro zápas Toronto Raptors vs New York Knicks, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-28, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Toronto Raptors vs New York Knicks

Naše predikce pro zápas Toronto Raptors vs New York Knicks, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-28, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Toronto Raptors vs New York Knicks?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Toronto Raptors vs New York Knicks, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Toronto Raptors vs New York Knicks

Zápas Toronto Raptors proti New York Knicks se v rámci NBA odehraje 2024-03-28 v 00:30 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 23 vítězstvími v posledních 72 odehraných zápasech, zatímco New York Knicks má za poslední 71 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.606.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Toronto Raptors doma vyhrála 1x, zatímco New York Knicks zaznamenala venku 1 vítězství.

V aktuální sezóně má Toronto Raptors průměrný bodový rozdíl -5 bodů, zatímco New York Knicks má průměrný bodový rozdíl 4.3 bodů:

  • Toronto Raptors: v průměru 112.8 získaných bodů, v průměru 117.8 ztracených bodů
  • New York Knicks: v průměru 111.9 získaných bodů, v průměru 107.6 ztracených bodů

Vzájemná bilance Toronto Raptors vs New York Knicks

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Toronto Raptors a New York Knicks:

Datum Výsledky
2024-01-21 New York Knicks 126 – 100 Toronto Raptors
2023-12-12 New York Knicks 136 – 130 Toronto Raptors
2023-12-02 Toronto Raptors 106 – 119 New York Knicks
2023-01-23 Toronto Raptors 125 – 116 New York Knicks

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Toronto Raptors vs New York Knicks s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Toronto Raptors vs New York Knicks?