Spisski Rytieri vs Iskra Svit

Spisski Rytieri vs Iskra SvitSpisski RytieriIskra Svit

🏀 2024-04-23 – Extraliga

 

Spisski Rytieri vs Iskra Svit Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Spisski Rytieri a Iskra Svit a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Spisski Rytieri vs Iskra Svit

Naše predikce pro zápas Spisski Rytieri vs Iskra Svit, který se v rámci Extraliga odehraje 2024-04-23, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Spisski Rytieri vs Iskra Svit

Naše predikce pro zápas Spisski Rytieri vs Iskra Svit, který se v rámci Extraliga odehraje 2024-04-23, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Spisski Rytieri vs Iskra Svit?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Spisski Rytieri vs Iskra Svit, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Spisski Rytieri vs Iskra Svit

Zápas Spisski Rytieri proti Iskra Svit se v rámci Extraliga odehraje 2024-04-23 v 16:00 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 16 vítězstvími v posledních 32 odehraných zápasech, zatímco Iskra Svit má za poslední odehrané zápasy procentuální úspěšnost .

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Spisski Rytieri doma vyhrála 2x, zatímco Iskra Svit zaznamenala venku 0 vítězství.

V aktuální sezóně má Spisski Rytieri průměrný bodový rozdíl 2.9 bodů, zatímco Iskra Svit má průměrný bodový rozdíl bodů:

  • Spisski Rytieri: v průměru 84.3 získaných bodů, v průměru 81.4 ztracených bodů
  • Iskra Svit: v průměru získaných bodů, v průměru ztracených bodů

Vzájemná bilance Spisski Rytieri vs Iskra Svit

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Spisski Rytieri a Iskra Svit:

Datum Výsledky
2024-04-20 Iskra Svit 76 – 75 Spisski Rytieri
2024-04-16 Spisski Rytieri 98 – 77 Iskra Svit
2024-04-13 Iskra Svit 70 – 80 Spisski Rytieri
2024-03-16 Spisski Rytieri 91 – 74 Iskra Svit

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Spisski Rytieri vs Iskra Svit s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Spisski Rytieri vs Iskra Svit?