Slavia Prague vs Srsni Pisek

Slavia Prague vs Srsni PisekSlavia PragueSrsni Pisek

🏀 2024-04-06 – NBL

 

Slavia Prague vs Srsni Pisek Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Slavia Prague a Srsni Pisek a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Slavia Prague vs Srsni Pisek

Naše predikce pro zápas Slavia Prague vs Srsni Pisek, který se v rámci NBL odehraje 2024-04-06, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Slavia Prague vs Srsni Pisek

Naše predikce pro zápas Slavia Prague vs Srsni Pisek, který se v rámci NBL odehraje 2024-04-06, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Slavia Prague vs Srsni Pisek?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Slavia Prague vs Srsni Pisek, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Slavia Prague vs Srsni Pisek

Zápas Slavia Prague proti Srsni Pisek se v rámci NBL odehraje 2024-04-06 v 16:00 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 3 vítězstvími v posledních 22 odehraných zápasech, zatímco Srsni Pisek má za poslední 22 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.364.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Slavia Prague doma vyhrála 0x, zatímco Srsni Pisek zaznamenala venku 1 vítězství.

V aktuální sezóně má Slavia Prague průměrný bodový rozdíl -15.8 bodů, zatímco Srsni Pisek má průměrný bodový rozdíl -5.0 bodů:

  • Slavia Prague: v průměru 76.5 získaných bodů, v průměru 92.3 ztracených bodů
  • Srsni Pisek: v průměru 86.0 získaných bodů, v průměru 91.0 ztracených bodů

Vzájemná bilance Slavia Prague vs Srsni Pisek

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Slavia Prague a Srsni Pisek:

Datum Výsledky
2024-03-17 Srsni Pisek 83 – 88 Slavia Prague
2024-03-06 Slavia Prague 74 – 92 Srsni Pisek
2024-02-07 Srsni Pisek 74 – 56 Slavia Prague
2023-11-12 Srsni Pisek 104 – 69 Slavia Prague

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Slavia Prague vs Srsni Pisek s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Slavia Prague vs Srsni Pisek?