Slavia Prague vs Olomoucko

Slavia Prague vs OlomouckoSlavia PragueOlomoucko

🏀 2024-03-27 – NBL

 

Slavia Prague vs Olomoucko Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Slavia Prague a Olomoucko a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Slavia Prague vs Olomoucko

Naše predikce pro zápas Slavia Prague vs Olomoucko, který se v rámci NBL odehraje 2024-03-27, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Slavia Prague vs Olomoucko

Naše predikce pro zápas Slavia Prague vs Olomoucko, který se v rámci NBL odehraje 2024-03-27, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Slavia Prague vs Olomoucko?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Slavia Prague vs Olomoucko, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Slavia Prague vs Olomoucko

Zápas Slavia Prague proti Olomoucko se v rámci NBL odehraje 2024-03-27 v 17:30 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 3 vítězstvími v posledních 22 odehraných zápasech, zatímco Olomoucko má za poslední 22 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.318.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Slavia Prague doma vyhrála 0x, zatímco Olomoucko zaznamenala venku 2 vítězství.

V aktuální sezóně má Slavia Prague průměrný bodový rozdíl -15.8 bodů, zatímco Olomoucko má průměrný bodový rozdíl -6.5 bodů:

  • Slavia Prague: v průměru 76.5 získaných bodů, v průměru 92.3 ztracených bodů
  • Olomoucko: v průměru 80.8 získaných bodů, v průměru 87.3 ztracených bodů

Vzájemná bilance Slavia Prague vs Olomoucko

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Slavia Prague a Olomoucko:

Datum Výsledky
2024-03-09 Olomoucko 78 – 71 Slavia Prague
2024-02-10 Slavia Prague 77 – 100 Olomoucko
2024-01-27 Olomoucko 86 – 91 Slavia Prague
2024-01-03 Slavia Prague 81 – 90 Olomoucko

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Slavia Prague vs Olomoucko s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Slavia Prague vs Olomoucko?