San Antonio Spurs vs Phoenix Suns

San Antonio Spurs vs Phoenix SunsSan Antonio SpursPhoenix Suns

🏀 2024-03-26 – NBA

 

San Antonio Spurs vs Phoenix Suns Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi San Antonio Spurs a Phoenix Suns a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro San Antonio Spurs vs Phoenix Suns

Naše predikce pro zápas San Antonio Spurs vs Phoenix Suns, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-26, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro San Antonio Spurs vs Phoenix Suns

Naše predikce pro zápas San Antonio Spurs vs Phoenix Suns, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-26, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na San Antonio Spurs vs Phoenix Suns?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání San Antonio Spurs vs Phoenix Suns, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro San Antonio Spurs vs Phoenix Suns

Zápas San Antonio Spurs proti Phoenix Suns se v rámci NBA odehraje 2024-03-26 v 01:00 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 15 vítězstvími v posledních 71 odehraných zápasech, zatímco Phoenix Suns má za poslední 71 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.592.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, San Antonio Spurs doma vyhrála 0x, zatímco Phoenix Suns zaznamenala venku 1 vítězství.

V aktuální sezóně má San Antonio Spurs průměrný bodový rozdíl -7.5 bodů, zatímco Phoenix Suns má průměrný bodový rozdíl 3 bodů:

  • San Antonio Spurs: v průměru 112 získaných bodů, v průměru 119.5 ztracených bodů
  • Phoenix Suns: v průměru 117.3 získaných bodů, v průměru 114.3 ztracených bodů

Vzájemná bilance San Antonio Spurs vs Phoenix Suns

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi San Antonio Spurs a Phoenix Suns:

Datum Výsledky
2024-03-24 San Antonio Spurs 106 – 131 Phoenix Suns
2023-11-03 Phoenix Suns 121 – 132 San Antonio Spurs
2023-11-01 Phoenix Suns 114 – 115 San Antonio Spurs
2023-04-05 Phoenix Suns 115 – 94 San Antonio Spurs

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci San Antonio Spurs vs Phoenix Suns s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas San Antonio Spurs vs Phoenix Suns?